Главная » 2013 » Октябрь » 14

Первомайская литературная осень

На популяризацию современной краеведческой литературы направлена деятельность Первомайской центральной городской библиотеки. Партнерами библиотеки в этом направлении являются члены Межрегионального Союза писателей Украины (МСПУ), Межгор ... Читать дальше »

Просмотров: 430 | Добавил: tatiana | Дата: 14.10.2013

Неділя права у Первомайській дитячій бібліотеці

В школах міста розпочався тиждень правових знань.В рамках тижня в центральній бібліотеці для дітей  відбулися заходи: «Чи  знаєте ви свої права», «Ваші права та права казкових героїв».

У ... Читать дальше »

Просмотров: 384 | Добавил: tatiana | Дата: 14.10.2013

Протягом бібліотечного Тижня, «Пусть рады будут стар и млад прийти в волшебный книжный сад» для першокласників Первомайської гімназії відбулася посвята в читачі (109человек). Для них провели екскурсії по бібліотеці, веселі вікторини, літературні ігри, оформили книжкову виставку. В рамках тижня дитячі бібліотеки взяли участь у фото-конкурсі «Портрет читача». Школярам 8 класу була запропонована віртуальна екскурсія «Ермітаж – найбільший музей світу». Закінчився бібліотечний Тиждень бонус – аДекцією для користувачів «Безкоштовний доступ до Інтернету і Wi - Fi» і екскурсією в «Янтарний храм» Новоайдарського району, організований туристичним агентством «Караван» для бібліотечних фахівців .

Просмотров: 411 | Добавил: tatiana | Дата: 14.10.2013

Новий вигляд дитячої бібліотеки

Центральна бібліотека для дітей  стала яскравіша. Сьогодні замість "творчості" вуличних хуліганів вхід в бібліотеку  прикрашають малюнки книг, казкових героїв, дітей. Таким незвичайним чином працівники бібліотеки вирішили привернути увагу читачів. Малюнки виконала бібліотекар читального залу ЦДБ Осипенко В.Ф.

Просмотров: 400 | Добавил: tatiana | Дата: 14.10.2013

2 сентября - На первом уроке к Дню Знаний видео-литературная композиция "Луганщина. Від подиху століть до сьогодення". Мероприятия прошло  в читальном зале библиотеки. Посетили библиотеку ученики 7-го класса Золотовской гимназии. Для ребят были подготовлены видиоролики про Луганск, Первомайск, Золотое.

С 23.09 по 30.09 ко Дню библиотек 23.09 фотовыставка "Наша библиотека: фотохроника".

Просмотров: 467 | Добавил: tatiana | Дата: 14.10.2013